ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

Проект Academy Teplofishka Installers

Зустрічі та конференции
Проект Academy Teplofishka Installers

Проект Academy Teplofishka Installers - унікальний простір, де представники будівельного сегменту обмінюються не тільки досвідом, мріями, планами, а саме втіліють іх в життя. Команда АТІ налічує в собі : студентів, інсталляторів, архітекторів, проектантів, дизайнерів 

Для того,щоб отримати диплом по проходженні лекцій ACADEMY TEPLOFISHKA INSTALLERS 2016 потрібно попередньо зареєструватися на сайті http://teplofishka.com/

TEPLOFISHKA 

В п’ятницю, 8 квітня, відбулася лекція проекту Academy Teplofishka Installers 2016 «Iнсталяційні системи Geberit». Вона скаладася з двох блоків: перший – інсталяція, технології влаштування; другий – інновації на ринку.

Група Geberit є лідером європейського ринку в області сантехніки з організацією глобального масштабу. Представництва Geberit є в 41 країні світу. Компанія має 17 виробничих підприємств в 8 різних країнах.

Асортимент продукції Geberit підходить як для новобудов, так і для реалізації ремонтних робіт і модернізації. Вона охоплює такі галузі виробництва як сантехнічні системи (інсталяційні системи, змивні бачки і внутрішні механізми змиву, змішувачі та системи змиву, пристрої підключення, унітази-біде) і трубопровідні системи (системи каналізації будівель і системи постачання). Вироби
торгової марки Geberit – це інноваційні, довговічні та екологічно ефективні товари, які пропонують високу функціональність для клієнтів з галузі 
торгівлі та виробництва, а також для кінцевих споживачів.

У 2013 році компанія Geberit налічувала 25 власних центрів підготовки і навчання в Європі і за океаном, в яких, використовуючи системи і інструменти програмного забезпечення Geberit, щорічно здобувають освіту і підвищують кваліфікацію близько 30 000 сантехніків, інженерів-проектувальників і архітекторів.

 

 

 

 

TEPLOFISHKA 

5 квітня 2016 року відбулася лекція проекта Academy Teplofishka Installers 2016. Лектором був Савченко Олександр - технічний консультант KAN System.

Розпочав він з передмови, а саме чим займається компанія. Основу системи KAN-therm складають труби із полімерних матеріалів, а також унікальний набір з’єднань.
Система була задумана з ціллю створення сучасних систем:

  • гарячого і холодного водопостачання;
  • центрального отоплення;
  • підпідлогного отоплення;
  • підігріву відкритих поверхонь.

На сьогоднішній день KAN System має 5 відділів в Польщі, 4 представника в Європі і продукція їх елементів експортується в 23 європейські країни.

Олександр свою доповідь доповнював презентацією, картинками, ілюстраціями,  а також наочно показав зразки продукції, показав переваги і новітні винаходи  діяльності фірми.

Під час лекції Олександр задавав практичні завдання учасникам, які із задоволенням виходили до нього і виконували. За це вони отримували фішки.

Кожен слухач мав змогу ознайомитися з продукцією, її властивостями, також перевагами та недоліками. Нижче представлено коротке ознайомлення з фірмою KAN System.

 

 

Вступна лекція проекта Academy Teplofishka Installers 2016 

 1 квітня відбулася перша вступна лекція проекта Academy Teplofishka Installers 2016  в 206 аудиторії 8 корпусу Чернівецького національного університету ім.Ю.Федьковича. Лектором була Боднар Олександра. Вона ознайомила з програмою проекту, з яких частин він буде складатися.

Неможливо не згадати про диплом, який може здобути кожний слухач. Але обов’язковою умовою є відвідування всіх лекцій, участь в них.

Слухачі можуть отримати дипломи п’яти типів: для студента, інсталятора, проектанта, архітектора, дизайнера.

При реєстрації в інтернеті учасники отримали по 5 фішок. Протягом програми лекцій вони будуть заробляти ще: це будуть додаткові запитання, додаткові і практичні завдання  для бажаючих і тд.

На останній лекції відбудеться аукціон, на якому будуть розігруватися цінні призи саме за фішками!

Також, Олександра представила аудиторії співробітників Теплофішки, які були присутні.  Серед них був наш випускник, який ще в минулому році будучи студентом прийшов просто послухати лекції.

Загалом, проект Academy Teplofishka Installers 2016 зацікавив  всіх присутніх слухачів, які з нетерпінням чекають наступних лекцій. 

comments powered by Disqus
© 2015—2019 “Історичне місто Чернівці громадський портал”. Всі права застережено.