ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

Курси підвищення кваліфікації архітекторів

Зустрічі та конференции
З 18 по 22 квітня у науковій бібліотеці Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича пройшла професійна атестація архітекторів, які здійснюють проектну діяльність пов’язану із створенням об'єктів архітектури. Проведення занять відбулось за ініціативи Чернівецької обласної організації Національної Спілки Архітекторів України та факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім.Ю.Федьковича
Курси підвищення кваліфікації архітекторів

   З 18 по 22 квітня у науковій бібліотеці Чернівецького національного університету ім. Ю.Федьковича пройшла професійна атестація  архітекторів, які здійснюють проектну діяльність пов’язану із створенням об'єктів архітектури.  Проведення занять відбулось за ініціативи Чернівецької обласної організації Національної Спілки Архітекторів України та факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ ім.Ю.Федьковича.

   «Зазвичай атестація архітекторів відбувається в Києві. Фахівці з усієї України, різних напрямів розповідають про інновації на ринку будівництва та архітектури: Київ, Харків, Одеса.  Цього разу підвищення кваліфікації пройшло в Чернівцях. Учасники можуть отримати сертифікати двох типів: архітектурне об’ємне проектування і містобудівне проектування. Це залежить від програми модулів, на які заздалегідь записалися учасники лекцій» - розповів Буравченко Сергій  Григорович - заступник директора державного підприємства «УкрНДІПроцивільсільбуд», кандидат архітектури.

   Також лекції проводять наші Чернівецькі архітектори, викладачі факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва: Пікущенко Олег Леонідович, Вандюк Лариса Федорівна, Гомонович Сергій Степанович, Горбачова Наталія Петрівна.

   Учасники семінару - архітектори, які отримували кваліфікаційні сертифікати взірця 2010-2011 років і бажають їх обміняти на нові, та архітектори, які ще не мають сертифікатів та бажають отримати – повинні пройти курси підвищення кваліфікації за відповідними програмами (відповідно до роз’яснення Мінрегіону України про обмін кваліфікаційних сертифікатів архітектора, які видавались в якості реалізації положень постанови Кабміну України №79 від 11.02.2009р. на 5-річний строк, на кваліфікаційні сертифікати нового зразка за постановою Кабміну України №554 від 23 травня 2011р.  п.3). В рамках курсів, для гостей міста, була проведена екскурсія по Резиденції митрополитів Буковини і Далмації.

 

comments powered by Disqus
© 2015—2019 “Історичне місто Чернівці громадський портал”. Всі права застережено.