ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

КОНФЕРЕНЦІЯ З ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В ЧЕРНІВЦЯХ

Зустрічі та конференции
Ефективне використання енергетичних ресурсів. Використання меншої кількості енергії для забезпечення того ж рівня енергетичного забезпечення будівель або технологічних процесів на виробництві.

 

ДЕНЬ ЕНЕРГОЕФЕКТИВНОСТІ В ЧЕРНІВЦЯХ

25 травня 2016 року в Мармуровій залі Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича відбулася практична конференція «День енергоефективності в Чернівцях». Програмою конференції було передбачено проведення семінару для представників комунального сектору «Енергоефективність для муніципалітетів» з обговоренням прикладів реалізації енергоефективних проектів для пам'яток історії та архітектури, майстер-класи «Краудфандінг в енергозбереженні» та «Застосування принципів ресурсоефективногота чистого виробництва на прикладі термомодернізації будівель». Організатором конференції виступив Центр ресурсоефективного та чистого виробництва (м. Київ).

В якості спікерів запрошено Йоханнеса Фреснера (Stenum GmbH, Австрія), Вікторію Базан (фундаторка проекту «Спільнокошт»), представників регіональної влади та місцевого самоврядування, Ощадбанку, Асоціації спеціалістів з енергоефективності та енергозбереження. Також на конференції будуть представлені результати енергетичного обстеження Чернівецького національного університету ім. Ю. Федьковича, здійсненого експертами та стажерами проекту ЮНІДО «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні» та проекту «Перепідготовка і соціальна адаптація військовослужбовців та членів їх сімей в Україні» ( «УКРАІНА-НОРВЕГІЯ»).

Метою конференції є презентація та обговорення кращих практик енергоефективності для розвитку муніципалітетів та ОСББ. До участі запрошені представники комунальних закладів, громадських об'єднань, ОСББ, бізнес-асоціацій, технічних фахівців з енергоаудиту та енергозбереження. 

Центр ресурсоефективного та чистого виробництва створений за підтримки Організації Об'єднаних Націй з промислового розвитку (ЮНІДО), Уряду Швейцарської Конфедерації та Уряду Республіки Австрії в межах проекту «Сприяння адаптації та впровадженню ресурсоефективного та більш чистого виробництва шляхом створення і роботи Центру більш чистого виробництва в Україні»

comments powered by Disqus
© 2015—2019 “Історичне місто Чернівці громадський портал”. Всі права застережено.