ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

ХVI спеціалізована міжрегіональна виставка «Енергозбереження. Будівництво 2016»

Зустрічі та конференции
На сьогоднішній день енергозбереження займає одну з ключових позицій у розвитку та економіці ринків споживчих послуг і матеріалів. Використання альтернативних джерел енергії стає все більш популярним, особливо у світлі енергозберігаючих технологій. Сонячні батареї в сукупності з застосуванням вітрогенераторів, можуть виступати як в якості додаткового, так і основного джерела енергії, звільняючи таким чином споживача від гострої залежності в централізованих енергетичних мережах.

                                                     ХVIспеціалізована міжрегіональна виставка                                     

             "Енергозбереження. Будівництво 2016"

 

   Рішення цих проблем висвітлювали на виставці «Енергозбереження. Будівництво 2016», яку вже в котрий раз організовує Чернівецька торгово-промислова палата. Цього року вона проходила з 26 по 28 травня у експозиції брало участь 37 представників різних підприємств, до складу яких входили  підприємства з Болгарії, Румунії та Білорусі.   На сучасному етапі розвитку економіки України дуже гостро постає проблема раціонального використання паливно-енергетичних ресурсів. У зв'язку з цим особливого значення набувають питання стимулювання енергозберігаючих проектів та заходів, важливості їх популяризації, пошук джерел фінансування таких проектів.

   До найбільш цікавих та перспективних матеріалів, технологій, конструктивних рішень у будівельній галузі можна віднести продукцію та послуги :

  • Компанії «Тепловер» , яка представила будівельні суміші на основі перліту, для утеплення всіх видів конструктивних поверхонь.
  • Міжнародної корпорації «Maxus», які представляли прилади для освітлення, які за якістю подібні до природнього світла.
  • Системи енергозбереження компанія «Енергія природи» - представила сучасні рішення отримання енергії за допомогою теплових насосів, вітрогенераторів, сонячних батарей.
  • Факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва – представив комплекс приладів для проведення теплотехнічного аудиту та діагностики будівельних конструкцій.
  • Ощадбанку та Укргазбанку, які представили свої програми надання кредитів під «зелений тариф», що є національною програмою енергоефективності України.

    Варто зазначити, що дані спеціалізовані виставки дають можливість широкому колу виробників, споживачів, посередників вступати в безпосередні комерційні контакти, сприяючи регулюванню попиту та пропозиції, активізації господарської ініціативи сторін, а також являється хорошою площадкою для обговорень та представлення своїх досягнень.

comments powered by Disqus
© 2015—2019 “Історичне місто Чернівці громадський портал”. Всі права застережено.