ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

Виставка "Енергозбереження.Будівництво"

Найближчі події
Енергозбереження – це впровадження нових технологій, що потребують менших затрат енергії. Енергозбереження не є окремою галуззю економіки, а являється сферою, що охоплює практично всі галузі національного господарства та міжгалузеві відносини. Майже на кожному підприємстві або об’єкті є потенціал економії енергоресурсів.

У Чернівцях 26-28 травня в приміщенні ДЮСШ по вул. Небесної Сотні буде проходити виставка "Енергозбереження. Будівництво організатором якої є Чернівецька торгово- промислова палата ".

   На виставці будуть представлені технології заощадження ресурсів, теплозберігаючі матеріали, економні твердопаливні системи, сонячні елементи для, енергоефективні комплектуючі до систем освітлення.

Усі заходи, які може здійснити громадянин для покращення власного побуту за нових умов, можна розділити на чотири напрями:

  • Заощадження ресурсів: води, газу, тепла тощо. Для цього потрібно просто відкоригувати побутові звички та здійснити прості заходи, наприклад, налагодити крани та встановити тепловідбивні екрани за радіаторами.
  • Утеплення приміщення. Наприклад, заміна чи заклеювання вікон, проведення теплоізоляції даху, модернізація системи вентиляції тощо.
  • Встановлення приладів обліку. Це дозволить платити лише за спожиті ресурси.
  • Перехід на більш сучасні, енергозберігаючі та альтернативні джерела енергії та системи комунікацій. Наприклад, заміна газового котла твердопаливним за допомогою програми державного кредитування, і встановлення вітрогенераторів та сонячних елементів.                                                                                                                                                                                    

Саме ці технічні рішення будуть представлені на даному заході виробниками та дилерами провідних підприємств України та Європи. Учасниками виставки також будуть представники факультету архітектури, будівництва та декоративно-прикладного мистецтва ЧНУ, які презентують повний комплекс обладнання для теплотехнічного аудиту будівель, яке використовується для проведення практичних та лабораторних робіт в навчальних та практичних цілях.

comments powered by Disqus
© 2015—2019 “Історичне місто Чернівці громадський портал”. Всі права застережено.