ЗавантаженняБудь ласка зачекайте...

Ресторан "Палаццо"

Адреса: вул. Руська, 242 Тел: 90-11-02, 099 38 44 242

Клікніть на фото для збільшеного просмотру.

Ресторан  «PALAZZO» - бенкетний зал на 70 та весільний зал на 300 осіб, де задоволення від вишуканої кухні майстерно доповнюється елегантністю інтер'єру та професійною роботою персоналу. У «PALAZZO» доступний широкий вибір страв як української кухні, так і європейської. Заклад порадує витонченим смаком всіх любителів апетитних страв. Бенкети, весілля, презентації та ювілеї - все це Ви можете замовити в одному з найбільших ресторанів міста Чернівці.

«PALAZZO» розташований на вулиці Руській - одній з основних артерій міста, але це не заважає повністю зануритися в атмосферу заміського відпочинку. Цьому сприяє ландшафтний дизайн, який відділяє ресторан від дорожньої метушні. Постійно на території «PALAZZO» працюють ввічливі та професійні охоронці, які забезпечать Вам відчуття спокою і зроблять все для безпеки Вашого свята. На території закладу функціонує закрита стоянка на 70 автомобілів.

Обравши «PALAZZO» як зал для бенкету, корпоративного свята, весілля або ювілею Вам не доведеться турбуватися про організацію свята, оскільки Event-компанія, яка працює при закладі про все потурбується. Ми надаємо послуги дизайнера та флориста, проводимо весільну церемонію. 
Ми знаємо, що потрібно для святкового настрою і як зробити Ваше свято неповторним.

comments powered by Disqus
© 2015—2019 “Історичне місто Чернівці громадський портал”. Всі права застережено.